Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

- Szkolenie przygotowujące do startu w Programie Certyfikacji Dostępnych Plaż „Plaże dla wszystkich” 2023

webinar

Szkolenie przygotowujące do startu w Programie Certyfikacji Dostępnych Plaż „Plaże dla wszystkich” 2023

Zapraszamy do udziału w szkoleniu przygotowującym do startu w Programie Certyfikacji Dostępnych Plaż „Plaże dla wszystkich”. 

„DOSTĘPNA PLAŻA. JAK KROK PO KROKU STWORZYĆ KĄPIELISKO DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH”. 

Celem tego szkolenia jest sprawdzenie przez Państwa tego, czy kąpielisko którym zarządzacie lub planujecie otworzyć w sezonie 2023 ma infrastrukturę zapewniającą dostępność na poziomie podstawowym. 

Udział w Programie Certyfikacji Dostępnych Plaż „Plaże dla wszystkich” w sezonie 2023, którego celem jest przekazanie Państwu kompleksowej wiedzy o kształtowaniu dostępnych plaż a także prestiżowego certyfikatu dostępności plaż, jest możliwy wtedy jeśli obecna lub planowana infrastruktura kąpieliska jest dostępna na poziomie zbliżonym do podstawowego. 

Podstawowa dostępność plażowa jest przez nas wdrażana z uwzględnieniem tak zwanego „łańcucha dostępności plażowej” co oznacza, że sprawdzamy infrastrukturę umiejscowioną w przestrzeni do wejścia na plaże, na wejściu na plażę i na samej plaży. 

Podczas szkolenia otrzymają Państwo od nas narzędzia do samodzielnego wykonania testu dostępności infrastruktury plażowej. 

 • Listę kontrolną do samodzielnego sprawdzenia infrastruktury plażowej w wersji podstawowej. 
 • Szablon wniosku o umieszczenie w wykazie kąpielisk wydzielonego fragmentu wód powierzchniowych, na którym planuje się utworzyć kąpielisko z wypełnionym opisem infrastruktury kąpieliska, w tym urządzeń sanitarnych w wariancie podstawowym. 

Dodatkowymi bonusami będą: 

 • Dostęp do webinaru “Plaża pozornie dostępna. Najczęściej popełniane błędy w kształtowaniu plaż”. 
 • Drugie poprawione wydanie publikacji “Plaże dla wszystkich”.  

 

Szkolenie jest adresowane do: 

 • gmin na początku drogi do podstawowej dostępności plażowej, 
 • operatorów plaż i organizatorów kąpielisk, którzy chcą sprawdzić poziom dostępności zarządzanej przez siebie plaży pod kątem dostępności dla osób o różnym stopniu sprawności, 
 • osób, które od niedawna zajmują się kwestią kształtowania dostępnych terenów zielonych z dostępem do wody i chcą w sposób szybki, prosty i kompleksowy poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie i podnieść poziom swoich umiejętności. 

Jeśli zarządzają Państwo: 

 • kąpieliskiem bez infrastruktury plażowej ale chcecie w sezonie 2023 wdrożyć podstawowe elementy infrastrukturalne i zrobić to dobrze oraz dostępnie,  
 • kąpieliskiem posiadającym częściową infrastrukturę plażową ale chcecie sprawdzić w którym miejscu łańcuch dostępności waszego kąpieliska jest przerwany co tym samym może wpłynąć na to, że wasza plaża zostanie uznana za niedostępną, 
 • kąpieliskiem, które nie miało nigdy zrobionego audytu dostępności plażowej. 

TO SZKOLENIE JEST DLA PAŃSTWA

Do 22 grudnia nasze szkolenie jest dostępne w promocyjnej cenie 880 zł. 

Po 22 grudnia do 10 stycznia 2023 w cenie 985 zł. 

Szkolenie odbędzie się na platformie ZOOM 10 stycznia 2023 roku. 

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w szkoleniu i zakupem dostępu do niego prosimy o kontakt z Moniką Grotecką – m.grotecka@machinazmian.pl i Sylwią „Nikko” Biernacką – n.biernacka@machinazmian.pl

Po wysłaniu do nas pełnych danych do faktury wystawimy dla Państwa fakturę, której opłacenie jest potwierdzeniem udziału w szkoleniu. 

Dodatkowe korzyści z udziału w szkoleniu: 

 • Sprawdzenie istniejącej infrastruktury plażowej pod kątem rzeczywistej dostępności na poziomie podstawowym z uwzględnieniem łańcucha dostępności plażowej. 
 • Zaplanowanie inwestycji plażowych na sezon 2023 bez błędów infrastrukturalnych. 
 • Sprawdzenie, czy zaplanowane elementy infrastruktury spełniają wymogi udziału w Programie Certyfikacji na poziomie podstawowej dostępności.
 • Możliwość starania się o prestiżowy certyfikat dostępnych plaż „Plaże dla wszystkich” na sezon 2023 i promocja kąpieliska w mediach lokalnych, ogólnopolskich oraz w Parlamencie Europejskim. 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: 

Sylwia „Nikko” Biernacka

n.biernacka@machinazmian.pl

515 068 873